Tapk dalyviu
Kodėl verta susisiekti?
- Nebūtina su viskuo tvarkytis pačiam
- Kreipimasis pagalbos – tai drąsus žingsnis norimų pokyčių link
- Nėra per mažų sunkumų – viskas, kas tave slegia, yra svarbu
- Paprastas pokalbis su suprantančiu žmogumi jau sukuria palengvėjimo jausmą
- Konfidencialumas ir šiltas priėmimas – nevertiname, nekritikuojame, o tiesiog klausome.
