Kaip tapti savanoriu?

Įsivertinti savo galimybes

Tik pilnamečiai asmenys – Įsipareigojimas savanoriauti bent 1 metus – Galimybė kartą per savaitę po 2 val. susitikti su programos dalyviu ir kartą per mėnesį 2 val. dalyvauti savanorių susitikime.

Užpildyti savanorystės anketą

Savanorystės anketą siunčiame jūsų nurodytu paštu, kai vyksta naujų savanorių atrankos. Jeigu norite savanoriauti, nepamirškite palikti savo kontaktų šioje anketoje.

Dalyvauti atrankoje

Inidividualaus pokalbio su programos koordinatore metu siekiama pažinti būsimą savanorį, o jam suteikiama galimybė išsakyti savo lūkesčius bei užduoti visus rūpimus klausimus.

Dalyvauti mokymuose

Savanoriai dalyvauja grupiniuose mokymuose, kurie vyksta kartą per savaitę po 3 val. ir trunka 7 savaites. Jų metu savanoriai mokosi teikti emocinę paramą, įgyja žinių apie įvairius gyvenimiškus sunkumus – skyrybas, depresiją, priklausomybes ir pan.

Pasirašyti sutartį

Visi savanoriai turi pasirašyti sutartį su organizacija ir trišalės sutarties priedą su programos dalyviu, kuriuo įsipareigojama laikytis bendrųjų taisykių, siekiant užtikrinti fizinį ir emocinį saugumą.

Ką gauna savanoriai?

Prasmingai praleistą laiką;

Asmeninį augimą įgyjant reikšmingos patirties, žinių bei kompetencijų: dalyvaujant veikloje, mokymuose, supervizijose;

Naujas gyvenimo pažintis;

Priklausymą organizacijos bendruomenei;

Savirealizacijos galimybes

Atsiliepimai

Mūsų savanoriai

„Savanoriaudama augu kaip asmenybė: mokausi empatijos, atjautos ir pagarbos kitam, tobulinu savo bendravimo įgūdžius, stengiuosi suprasti, kokios įvairios gali būti situacijos ir kaip skirtingai jose gali elgtis žmonės. Ši veikla man suteikia prasmę, leidžia jaustis reikalingai ir vertinamai.“

Savanorė Marta

Savanoriaudama ne tik duodu, bet ir daug gaunu atgal. Man tai suteikia naujas pažintis ir potyrius, dar aiškesnį gyvenimo prasmės suvokimą, o kartais net padeda persidėlioti vertybes.“

Savanorė Renata

„Savanorystė naudinga ne tik man, bet ir mano artimiesiems, ypač – dukrytėms. Matydamos mano pavyzdį jos savyje ugdo empatijos jausmą ir jau dabar nekantrauja užaugusios savanoriauti ir pačios.“

Savanorė Roberta

„Džiaugiuosi turėdama galimybę savanoriauti, nes tame matau be galo didelę prasmę. Tikiu, kad maži dalykai, tokie, kaip atjauta, kito žmogaus supratimas bei palaikymas reikiamu momentu - daro didelius pokyčius mūsų visų gyvenime.“

Savanorė Edvina

„Man savanorystė tapo gyvenimo būdu, dėl kurio aš esu labai laiminga. Kiekviena savanorystės valanda išmoko ko nors naujo, tačiau svarbiausias dalykas yra empatijos ugdymas.“

Savanorė Gabija

Savanorystės anketa

Kviečiame užpildyti šią anketą, jeigu norite savanoriauti ir teikti emocinę paramą suaugusiems asmenims, turintiems nepilnamečių vaikų ir išgyvenantiems sudėtingą gyvenimo etapą, vienišumą.

Savanorių atrankos vykdomos visus metus, o artimiausi mokymai suplanuoti 2024 metų spalio pradžioje. 

Užpildykite anketą ir mes su jumis susisieksime.

    Atsižvelgiant į tai, kad Europos Sąjungoje nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradėtas taikyti naujas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (ES) 2016/679, registruodamiesi šia forma Jūs sutinkate perduoti tvarkyti savo asmens duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, kita informacija).